| DonarisDona a întrebat:

De ce nu merge sa dezistalez antivirusul avast nod32? se incarca si dupa zice error retry cancel...de ce? asa ca nu pot sa descarc un alt antivirus..deci ce trebuie sa fac? funda :3

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ma nene, Avast si Nod32 sunt sunt 2 antivirusi diferiti! Deci hotaraste-te!
Nu exista "avast nod32"...nu stii ce ai in calculator?

| Jipa95 a răspuns:

Dezinstaleaza-l din control panel sectiunea uninstall a program. Daca nu merge de acolo, intra in folderul unde este antivirusul instalat, si vei avea o iconita cu uninstall. Intra in ea.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Intri pe acest link si iei ce iti trebuie pentru uninstall...
http://www.eset.ro/download/antivirus-uninstallers.php
Nu am inteles, e vorba de eset sau avast? Nu exista avast nod 32! Iti iei de un uninstaller si urmezi pasii din instructiuni!