| RuiN a întrebat:

Am o problema când intru în counter strike... și este ca se vede prea mare și apare doar poza de la counter, nici opțiuni, nici Join Servers, nimic.
Am încercat deja varianta cu "add" și sa bifez căsuța aceia dar tot nu merge... Mulțumesc de ajutor!

2 răspunsuri:
| ChangeName a răspuns:

Cam putine detalii.
Ar fii fost bine sa ne spui si ce windows ai.
Cel mai probabil te-ai jucat tu la Optiuni la rezolutia cs-ului.
Da-mi mai multe detalii inclusiv windows-ul si te rezolv eu.

| RuiN explică (pentru ChangeName):

Windows 7, de abia ce am instalat cs-ul nu am apucat sa ma joc cu nimic happy