| bogdan555 a întrebat:

am si eu o problema la jocul counter strike cand dau sa intru in el nu mai apare new game sau options apar niste litere imprastiate c d f da jocu inca merge da nu se mai vad corect asa ca sa dai la cauta servere e pe ghicite si am mai incercat alte countere si tot nimic ajutor cine ma ajuta funda+vot

2 răspunsuri:
| bogdan555 explică:

Pai da ma dar mie la orice cs imi face asa

| bLacKanGel_1332 a răspuns:

Ori e de la windows ori de la cs.Am si eu counter strike si mie nu imi face asa.Am si eu o problema cu cs nu imi merg cpdurilebig grin asa ca trebuie sa ma chinui fara.