| Ştefan71825936 a întrebat:

Am o problema! Cand intru in gta san andreas imi arata reclamele si cand apare imaginea cu actorii imi inchide automat fara nicio eroare. Nu a fost descarcat in format ISO

1 răspuns:
| Nhamnhumhebhaaa a răspuns:

Du-te pe www.oceanofgames.com si la search scrie grand theft...stii tu numele si dai download de acolo merge si pentru multiplayer instalezi un program in folderul cu gta sa (programul se gaseste la multe video-uri de pe Youtube si poate il gasesti si cand dai search pe google)