| RandomQuestionsAndAnswers a întrebat:

Am o problema cand joc LoL : cand intru in lupta ma scoate din joc si imi zice sa fac update la placa video, daca nu imi da crash, am folosit MK LoL si imi da crash, ma puteti ajuta cu niste pasi pentru un update la placa video?

1 răspuns:
| PervertJesus a răspuns:

SI eu' am avut ceva asemanator, cand foloseam MK imi dadea tot timpul crash, nu conteaza daca-l foloseam sau nu, tot dadea crash. Incearca sa scoti MK si Lol, reinstaleazale si incearca dupa. Eu asa am facut si a mers.