| suntperfect a întrebat:

Am o problema care la care nu reusesc sa ma lamuresc, deci placa mea de baza este asrock g32m-s ddr2, am o placa video integrata Intel g33/g31 express chipset family si as vrea sa imi iau o placa video gt 630 msi 2gb,problema este,oare imi suporta placa de baza placa asta video?, deoarece scrie ca memoria placii video este ddr3 si la placa mea de baza este ddr2, voi putea sa o monteaz si sa mearga?
Cat mai multe raspunsuri m-ar ajuta, cel mai corect va primi fundita.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| eMkaFORyou a răspuns:

Cred cati merge bafta happy