| alyn2010alyn a întrebat:

Am o problema care stiti jocul Metin 2 GX nu imi merge tastatura an el de fapt sa scriiu id si pass merge dar sa ma misc an el nu merge deloc primul raspuns funda

3 răspunsuri:
| T0XyK a răspuns:

Si mie nu-mi merge de la tastatura si orce asi face nu merge si nici daca dau restart la pc sau ies sau de il sterg si in mdescarc din nou tot nu mere ce ma enerveaza ca nu mere

| paulsmecher234 a răspuns:

Mi sa inpamplat si mie asta dai si tu un restart la calculator sau iesi din metin si intra iar

| sticlutza a răspuns:

Nu merge din cauza antivirusului...trebuie sa setezi antivirusul sa porneasca normal nu in sanbox