| Ehrenberger_Albert_1990 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul: intru pe un joc ca si GTA San Andreas sau Team Fortress 2 si peste vreo 2 minute de jucat se inchide automat in bara si trebuie sa deschid si pana deschid sunt deja mort (cum ar fi pe TF2) sad Va rog ajutati!

3 răspunsuri:
| ViruSSx a răspuns:

Ori placa video, ori ai praf pe la ventilatoare...sau poate ai virusi ceva.Incearca sa stergi jocurile si sa le instalezi iar!

| Ehrenberger_Albert_1990 explică (pentru ViruSSx):

GtA SA l-am instalat de vreo 4 ori si e tot la fel!

| Ehrenberger_Albert_1990 explică:

Tomcmai mi-am dat seama ca e o problema cu fullscreen-ul.Mereu cand joc ceva fullscreen gen Dead Frontier pe ecran mare dupa vreun minut se pune iar pe normal.E vreo chestie unde trebuie sa ma uit la setting? Va rog ajutati-ma.