| Hamsterica a întrebat:

Buna am o problema cu jocul gta san andreas!
De la un timp am jucat la cineva san andreas mi-a placut si l-am downloadat de 2 ori jocul in sine merge il deschid intru dar merg cu bicicleta pana la cj intru in casa se intuneca ecranu si nu mai se vede nimic.
Atunci am dat un reset si cand am vrut sa mai intru nu mai merge si imi apare eror report va rog ajutati-ma dau funda:d ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| sKilL a răspuns:

E problema de placa video. setari de la ea sau din joc. la unele jocuri nu merg acele scene care iti apar cand intrii in casa si aia vorbesc. thinking parerea mea

| maryanshmen a răspuns:

Inceraca un alt crack.