| Trojandll a întrebat:

Am o problema cu Cs 1.6! Mi-am descarcat un cs oarecare, s-a descarcat perfect, in 5 minute, iar cand intru in CS 1.6 mi se stinge ecranu si apare o casuta : "MOD INUTILIZABIL" Care stie de ce sau daca e de la mine dau funda PSS: Eu am calculatorul pe televizor nu pe un ecran de PC

2 răspunsuri:
| For44Fun6 a răspuns:

Si eu am aceeasi probleca am bifat casuta cu widescreen si mi s-a inchis ecranul si scrie mod inutilizabil si il pe televizor si eu. As vrea sa se rezolve si problema mea!

| Trojandll explică (pentru For44Fun6):

Salut! Stiu ca a trecut mult timp! Dar daca ai rezolvat problema cu Counter-Strikul nu mai citi mesajul de mai jos.
Intra in Half-Life
Dai pe setarile alea de Video
Si pui pe OpenGL
Dupa aia schimbi modul de joc cu Counter Strike
GATA MERGE COUNTER STRIKE!
CEL PUTIN MIE MIO MERS happy