| Cristi_Cristi_1992_1q5j a întrebat:

Am o problema cu cs go imi iese singur din joaca cind ma joc casual sau competitiv si cind se schimba mapa tot iese singur din joaca si imi da eroare asta csgo.exe has stopped working Ma poate ajuta cineva

1 răspuns:
| catalinus13 a răspuns:

Cum sa zic eu frate si eu am avut porcaria asta de cel putin 2 ori de cand l am cumparat nu e nimic superficial poate ai fortat pc cu un program/altceva si acuma ai o problema cu cs nu e panica man lasa-l asa si a 2 a zi o sa iti mearga daca nu opreste tot ce ruleaza cu el si incearca sa il reinstalezi (daca il stergi din pc iti ramane in contul de steam si il poti instala iar ) ok
bafta