| dodolaudodo a întrebat:

Am o problema cu ecranul.Folosesc aceeasi rezolutie ca intotdeauna(maxima), pe destok totul arata bine si frumos, dar orice joc as deschide imagine se decaleaza vreo 3 cm inspre dreapta in partea stanga ramand negru.Am windows xp sp3 si nu am avut problema asta de cand l-am instalat. Vreo solutie? Vreo idee de la ce poate fi?

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Incearca sa te uiti la driver-ul placii video si sa incerci sa ii setezi pozitia 0, 0 manual.