| Goosty a întrebat:

Am o problema cu Grand Theft auto 5! E prima oara cand il instalez,de pe siteul oficial bineinteles, si primesc o eroare comuna am vazut,"Rockstar update service is unavailable(error 201)Va rog a ma ajuta sa o rezolv

4 răspunsuri:
| Mihai0101 a răspuns:

Uite aici social club
Download si apoi copi and replace file (inlocuiesti folder social club cu cea downloadata copi/past si replace file)

https://mega.nz/#! qFEDDb5R! 60HRjEq3KGy15EkXVCgDjL1iuPfyir6dYX3S83fZLyE

| Goosty explică (pentru Mihai0101):

The file you are trying to download is no longer available

| Goosty explică (pentru Mihai0101):

Am rezolvat! am contactat Rockstar games support si mi-au trimis ultimul update de la social club

| Mihai0101 a răspuns (pentru Goosty):

Super ma bucur ca l-ai facut
Bafta