| Romania_Tosirom_1997 a întrebat:

Hey,TPU mi-am cumparat un CD cu GTA 4 de acum 2 ani si acum vreau sa il instalez fac toti pasii, si undeva la 48% imi da o eroare FEATURE TRANSFER ERROR
Feature: Grand Theft Auto IV
Component: GTAIV_Dynamic
File: J:\GTAIV\data2.cab
Error: Data error (cyclic redundancy check)

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Acea eroare poate insemna ca anumite fisiere nu au putut fi copiate de pe cd in folderul jocului.
Daca cd-ul are urme pe el sau este uzat (pe suprafata de citire), nu e exclus sa apara erori. Incearca sa faci o copie dupa original, pe un disc curat, si sa il folosesti originalul doar ca rezerva.