| Cosmin19906474 a întrebat:

Am o problema cu metinul2 Alaska. Îmi fac cont și descarc jocul de pe siteul lor iar când îmi intră să introduc parola și numele de utilizator scrie nume și parolă greșite. Am încercat și cu alte conturi dar tot nu merge ajutor! Daca știți spuneți!

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

Eşti sigur că ţi-ai scris id-ul şi parola bine? Nu are cum să nu meargă dacă ai tot alea corect scrise...
Fă o probă.

Pune id : cosmin54321 ( exemplu ) şi parola 12345, dacă merge aşa nu are cum să nu-ţi meargă.