| FashionVictim93 a întrebat:

Buna TPU.Mi-am cumparat astazi un iphone 5s si mi-am creat pe siteul Apple un cont pentru Itunes(ca sa pot descarca aplicatii/jocuri) ..Problema este urmatoarea: daca il accesez de pe site adica sa ma loghez cu el merge, dar cand vreau sa ma loghez pe tel nu. Imi zice ca numele sau parola sunt incorecte ..imi cere "parola" si "nume utilizator" ..Parola este cea trecuta de mine si numele este numele meu sau trebuie sa trec mailul?(le-am incercat pe amandoua dar degeaba )...Multumesc happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă contul e pe Gmail încearcă să-ți faci o adresă de yahoo, nu prea se pupă Apple cu Gmail. Încearcă...