| Ola43 a întrebat:

Am o problema cu mouse-ul ...nu stiu daca este de la mouse si din laptop, ba merge ba nu merge si mereu imi apare o eroare usb device, deci cred ca e din setari, am win7 ce pot face? si dupa ce dau restart imi merge ceva timp perfect.....imi spune USB Device not recognized : One of the USB DEVICES ATTACHED TO THIS COMPUTER HAS MALFUNCTIONED, AND WINDOWS DOES NOT RECOGNIZE IT
The location of the device is shown in bold type si imi da5 porturi 4 unused port si unul unknow device ce pot face

3 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Infige bine usb-ul in mufa.
Sau verificai bateriile.
Baftă!

| DjZen a răspuns:

Vezi sa nu fie de mouse sau de la portul USB cauta sal introduci in alt slot si dai un restart dupa ce faci chestia asta. Daca nu merge asa schimba mouse-ul e posibil ca windowsul sa nul recunoasca

| d1111 a răspuns:

Vezi ca e din mous nu face contact ceva fire pe acolo