| Bogdy4Boss a întrebat:

am un telefon Samsung GT-S5380d si cand il conectez cu cablul USB la PC imi apare o eroare care cand dau pe ea imi apare asa:,,One of the USB devices attached to this computer has malfunctioned, and Windows does not recognize it." si mai jos un pic imi apare asa:,,The location of the device is shown in bold type." dupa jos imi apar doua porturi USB:
-,, Unknown Device"
-,, Unused Port".
Va rog frumos ajutati-ma am cumparat trei cabluri USB si la toate imi apare asa nu stiu ce sa mai fac.

PS:cel mai bun si rapid raspuns primeste funda+vot!

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Cauze pot fi mai multe, mergi prin reducere sa vezi de la ce e. Poate fi de la drivere, ori nu ai instalate ori nu functioneaza bine. Poate fi de la windows din n motive, incearca si pe un alt calculator sau alte porturi USB. Si cel mai rau caz poate sa fie de la softul telefonului care nu se intelege cu sistemul de operare al calculatorului...

| Bogdy4Boss explică (pentru antimulte):

Ms de ajutor am rezolvat trebuia sa ii dau sa caute USB-ul i-am dat de mai multe ori si am rezolvat(da mersi oricum big grin)

1 răspuns: