| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu pc m-am jucat putin vreo 30 de minute dupa 30 de minute s-a blocat pc si s-a stins.L-am aprins iar nu se mai aprindea display-ul.Mentionez ca se vede cand incarca joc acolo la becurile alea 3.am laptopul Acer Aspire One.Va rog sa ma ajutati. FUNDA

6 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Scoate-i bateria si baga-l pe incarcator, si tine apasat pe butonu de aprins mai tare sa se aprinda, si ai grija ca se incinge prea tare cand te joci. Este recomandat sa bagi ceva mic sub el sa stea la un mic unghi ca sa iasa aerul cald daca nu ai cooling pad.

| AndreyMarius a răspuns (pentru EnvyU):

Am apasat dar se aprinde dar ecranul nu

| AndreyMarius a răspuns (pentru EnvyU):

Cand porneste doar se aprind doua becuri si displayul nu. Trebuie sa apas mai tare?

| AndreyMarius a răspuns (pentru EnvyU):

Cand porneste doar se aprind doua becuri si displayul nu

| AndreyMarius a răspuns (pentru EnvyU):

Dami add pe facebook wwedany care e facebook-ul tau?

| EnvyU a răspuns (pentru AndreyMarius):

Scuze nu ma pricep la laptopuri, nu stiu ce sa ii faci, este posibil sa fie ceva foarte grav gen sa se fi ars ceva. Cred ca ar trebui sa il duci la service, si daca e nasol. o sa iti ia cam mult.