| GS_Diego_2000 a întrebat:

Am un ZTE blade L2... m-am jucat pe el, s-a descarcat, l-am pus la incarcat, s-a aprins putin ecranul si imi arata ca incarca, l-am lasat sa incarce, si cand am venit sa-l iau nu se mai aprindea deloc. Ce sa fac?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Il opresti din buton si il lasi la incarcat pînă mîine, adică toata noaptea. dar trebuie sa il opresti. Are bateria foarte descarcata, ti s-a aprins puțin ecranul ca probabil se incarcase 1% bateria, dar nu este incărcată 100% ca sa poată aprinde displayul.