| Panait_Sorin_1997 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul.Mi-am reinstalat windows-ul si nu imi mai gaseste placa video. Eu am o place de baza ASRock ALiveNF6G-GLAN si un procesor Amd Athlon 64 X2 5400+ iar placa video este un amd radeon r6 7600.Cum pot sa imi gaseasca placa video? Trebuie sa schimb placa de baza?(daca schimb placa de baza trebuie sa schimb procesor si rami, poate si sursa)

1 răspuns:
| alexpetre999 a răspuns:

Trebuie sa iti instalezi driverele de la placa video. Le poti downloada de pe net, de pe siteul oficial.