| Varenssia a întrebat:

Am o problema cu sunetu`, pun sa cante o melodie, cateva secunde merge, se opreste trebuie sa inchid si sa deschid sistemu` iar sa mai mearga cateva secunde, si tot asa, si nici de le restart nu-si revine, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Pe ce redai melodia? Direct de pe harddisk sau de pe youtube? Dacă pe youtube ți se oprește și de pe harddisk îți funcționează normal atunci reinstalează-ți browserul și Adobe flash player. Dacă e de pe hdd: Reinstalează driverul pentru placa de sunet. Îl găsești pe net la site-ul producătorului. Dacă tot nu funcționează atunci e posibil să fie și de la celelalte drivere sau placa de sunet întâmpină ceva probleme tehnice, posibil și cu difuzoarele deși mai degrabă cu placa de sunet sau cu cea de bază.