| 66Dany66 a întrebat:

ce trebuie sa fac sa ami mearga chatu la facebook, nu mai merge de 2 saptamani, scrie :Unable to conect to chat.Try again, cand al deschid merge cateva secunde dupa care se inchide si scrie ce am mentionat eu mai sus.
Am schimbat browserul, am dat restart la pc, am tot asteptat in speranta ca isi revine dar nimic.
Ce sa fac ca sa mearga?
Ce imi sugerati?

3 răspunsuri:
| 66Dany66 explică:

Daca schimb windowsul o sa isi revina?
Cat mai multe opinii Urgent...

| Marinel a răspuns:

In dreapta sus este o iconita si scrie optiuni, apesi pe iconita aia care scrie optiuni, si iti apare acolo opreste chat, si dai clik pe ia.

| 66Dany66 explică (pentru Marinel):

Salut, nu vreau sa opresc chatu, eu vreau sa al fac sa mearga sa pot vorbi in chat, si nu e din optiuni, pentru ca am incercat toate posibilitatile dar tot nu si-a revenit.