| dyazzz99 a întrebat:

Am o problema cu un client de metin2.
Am descarcat noul client metin2run de pe site l-am dezarhivat si am intrat s-a facut update am dat START si a mers cand am iesit si am vrut sa intru iar, s-a incarcat tot jos apas start dar nu se intampla nimic nu se deschide. (are fisier syserr text doc. si cand dau start imi tot apare in folder killpatcher.bat. il tot sterg dar apare iar, in syserr scrie : Fisier corupt killpatcher.bat Echipa Metin2Run va roaga sa stergeti fisierul: killpatcher.bat Cat timp fisierul killpatcher.bat este deschis jocul nu se va deschide. dar el tot apare) Funda happy ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| ExxTazY a răspuns:

Da-mi si mie liku de unde la-i downloadat...eu nu gasesc sa vad daca si la mine face asa

| ExxTazY a răspuns (pentru dyazzz99):

Atentie verificati fisierul "syserr" din folderul jocului daca nu va puteti conecta pe joc. Jocul are o protectie impotriva hack-urilor si nu va lasa sa rulati jocul daca le folositi. CAm asta e treaba... o sa-mi iau si eu noua versiune dar nu acum ca trebuie sa reinstalez wndows oricum am un coleg care joaca si lui nu i sa intampalt asa big grin