| Dascarea325y a întrebat:

Am o problema cu xbox one s, se aprinde singur când este stins. De ce?

3 răspunsuri:
| davidgati1 a răspuns:

Îi de la butonul de aprindere trebuie schimbat. Butonul ii cam 80 de lei + manopera de 100-150. Dar îți recomand sa faci singur nu ii tare greu. Dacă esti din satu-mare țil pot face eu pentru 130 lei tot cu piesele + daca vrei 50 de lei pentru curatare

| Dascarea325y explică (pentru davidgati1):

Ce treaba are butonul.
El se porneste singur fără sa-i fac nimic

| davidgati1 a răspuns (pentru Dascarea325y):

In spatele butonului ii ceva plastic dupa cava timp plasticul ala se uscă si fac contact cei 2 senzori din buton. Sau daca nu ii asta problema dăi un reboot