| Georgikul a întrebat:

Ajutor.Am și eu o problema cu Pc-ul.Ieri s-a stins singur, iar când apasam butonul sa-l aprind, nu se întâmplă nimic.Primă data si-a revenit peste 15 minute, a doua oara peste 2 ore, iar a treia oara nu si-a mai revenit.Monitorul încă merge,adică beculete încă sunt aprinse și pe el apare ceva,care apare de obicei când e stins, dar nu se aprinde de la unitate.

5 răspunsuri:
| BububucatorulBubycus a răspuns:

Posibil sursa daca ai de unde lua una sai faxi proba sa vezi cauza...

| AndreiRoMan112 a răspuns (pentru BububucatorulBubycus):

Sa-i si faci se scrie.

| BububucatorulBubycus a răspuns (pentru AndreiRoMan112):

Mars...dai raspuns si pe urma corectezi cacaciosule

| Georgikul explică (pentru BububucatorulBubycus):

N-Am de unde...

| AndreiRoMan112 a răspuns (pentru BububucatorulBubycus):

N-am voie sa corectez? Asta este sad