| CastorR a întrebat:

Am windows 7( sau cum i sor mai zice, e seara si am uitat) si mi-am instalat messenger 11.asa, toate bune si frumoase pana in momentul in care mi-am facut alta adresa de mess si am vrut sa bag toate contactele de pe o adresa pe aceasta noua, am bagat cateva, dar apoi cand bagam restul, mi se incarca ...se incarca.cauta, cauta...si apoi imi zicea ceva de genul ca a durat prea mult sa il bage si sa incerc mai tarziu si apoi ca operatia poate fi avut succes si poate o sa imi gasesc prietenul in lista mai tarziu.
Am asteptat o zi, apoi am incercat din nou ...nu a mers.
Apoi i-am cerut prietenului sa ma bage el pe mine in lista.si cand imi aparea sa ii dau add, ii dadeam si apoi il baga direct la adress book desi eu alegeam alta chestie.
Plz help.

2 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Nu poti baga multe adrese consecutive la intervale scurte de timp(adica imediat unul api altul) ai rabdare, baga cateva dimineata apoi iar cateva si tot asa. si fa si alta smecherie! da un mass la toate contactele tale din id-ul vechi de mess(cele ce le doresti sa le bagi in noua adresa) deci mass, cu noul tau id. asa te vor baga prietenii tai iar tu dai doar accept!

| Hasss a răspuns:

Pe scurt la ce a spus florin sa dai la fiecare dintre prieteni tai id-ul tau de mess si ei te vor baga in agenda cu noul id big grin