| jackiechan a întrebat:

Am o problema cu ytd downloader cand descarc orice piesa imi arata error(2) video-ul nu este disponibil
l-am reinstalat si tot e la fel, ce pot face?
macar mai stiti alte moduri prin care pot downloada muzica de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| ClaudeSt a răspuns:

Idm-dloadezi orice vid de pe orice site si in plus ai viteza de dload de 3ori mai mare

| jackiechan explică (pentru ClaudeSt):

Cand intru pe un site nu-mi apare butonul de download. Cred ca din greseala cand chrome mi-a cerut autorizatia am refuzat-o.Cum pot s-o resetez?

1 răspuns: