| morosanu55 a întrebat:

Pentru cristi din Bucuresti in special... problema mea este; O fata de exemplu din rusia e la web. Pe fata aceasta o pot vedea, o pot auzi si pot downloada video cu ea. Mai departe.o fata din Romania e la web. Pe fata din Romania n o vad, n o aud dar datorita programului real downloader pot downloada video cu ea cat timp fata nu este in privat. Aceasta e povestea. Problema mea e urmatoarea nu mai apare real downloader pe pagina fetei romance...rog sa ma ajute cine stie. Uita te pe youtube fata de la miezul noptii la webcam e descarcat tot de mine cu real downloader fara sa o vad sau sa o aud pe fata.E o smecherie. Dar dupa cate cred eu au blocat cu vreun program siteurile de web ca sa nu se mai pata downloada astfel.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut păi de ce pentru mine in special?

| TheDarkOfYourDreams a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

A crezut ca daca esti din Bucuresti esti mai cu toate doagele acasa dar s-a inselat amarnic. nici el nu o duce bine cu carcasa. Cine se aseamana se aduna, nu crezi?

| morosanu55 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ai scris tu intr un raspuns ca nu stii care este problema mea... si de aia am scris in special pentru tine ca sa vezi care e my problem... Ei si vad ca pe aici ma iau unii peste picior cu intrebarea mea despre web, Sa vad cum o rezolva marii smecheri care se dau ca se pricep la calculatoare. Eu nu sunt as in pc dar vad ca nici unul nu stie sa raspunda. Sau raspund doar la intrebari de genul vreau sa mi cumpar un catel si ce nume sa i dau sau ce cadou sa i cumpar iubitului. Eu n am scris de 6 ani pe TPU dar cand am scris ceva am venit cu o nelamurire si o problema care nu o pot rezolva si nu i dau de capat. Asa ca mai incet cu ironiile thedarkofyourdreams