| EmyJail999 a întrebat:

Am o problema despre metin! Cand intru in el mi se misca repede dupa aia incepe treptat sa se miste din ce in ce mai greu! Care ar fi cauza?

Mentionez ca prima oara cand mi-am loat metinul merge super repede adica se misca normal dar nu stiu ce are acum! Daca stie cineva care este cauza sa imi spuna si daca mai stie si sper sa stie si cum sa rezolv aceasta problema!

PS:La toate jocurile imi face asa! Am si un pc slab intr-adevar!

1 răspuns:
| Dan_5885 a răspuns:

Placa video de proasta calitate.schimbo! ati sa un iti ei.am luat eu una si dupa 3 zile a crapt pur si simplu.s-a dus de la jumate.poc! am o nvidiad geforce 210 sunt manadru de ea.la 512 cu f multe tehnologii pe ea
duce nfs the run cu un amd athlon x2 dual core si 1 gb de ram
la detalii mijlocii
spre high