| Car_4587 a întrebat:

Am o problema despre metin! Cand intru in el mi se misca repede dupa aia incepe treptat sa se miste din ce in ce mai greu! Care ar fi cauza?
Mentionez ca prima oara cand mi-am loat metinul merge super repede adica se misca normal dar nu stiu ce are acum! Daca stie cineva care este cauza sa imi spuna si daca mai stie si sper sa stie si cum sa rezolv aceasta problema!
PS:La toate jocurile imi face asa!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate prea multi useri joaca.

| Madda22 a răspuns:

Buna
Am avut si eu METIN
Si aceiasi problema am avut si eu
Trebuie sa iti instalezi windows-ul pentru ca METIN da foarte multi virusi.
Daca vrei sa te joci...si iti place foarte mult Metin JOACATE asa pentru ca daca iti vei instala windows-ul si vei avea si METINU iar vei avea virusi. Mai bine joacate alt ceva.
Sper ca te-am ajutat.

| xfirre a răspuns:

Reintaleaza windownsul...