| EmyJail999 a întrebat:

[DUNDA GARANTAT!]Am o problema despre metin! Cand intru in el mi se misca repede dupa aia incepe treptat sa se miste din ce in ce mai greu! Care ar fi cauza?

Mentionez ca prima oara cand mi-am loat metinul merge super repede adica se misca normal dar nu stiu ce are acum! Daca stie cineva care este cauza sa imi spuna si daca mai stie si sper sa stie si cum sa rezolv aceasta problema!

PS:La toate jocurile imi face asa! Am si un pc slab intr-adevar! Ma ajutati? FUNDAAA!

1 răspuns:
| mady31mady a răspuns:

Ma pc e de vina la orice joc tu ai lagul mare si de asta da nici mic trebuie sa fie perfect da nu stiu sigur cum sa-l faci mai mic