| username_5501 a întrebat:

Am o problema dupa ce deschid calculatorul si intru pe internet in cateva minute cand incerc sa deschid o pagina noua sau un site nou se incarca doar si nu face nimic am stat si 20 de minute si se blocheaza si calculatorul. ziceti-mi ce pot sa fac sa scap de aceasta problema.

1 răspuns:
| kupidon a răspuns:

Cred ca ai virusi de numai poate sa incarce aceea pagina...parerea mea e sa reinstalezi windows'ul si dupa aceea iti va merge 100% calculatoru bine