| AirsTyLe a întrebat:

Am o problema extrem de mare. Am pornit calculatorul acum cateva minute insa nu mai mi-a aparut bara de start. Nu pot sa mut nici icon-urile de pe desktop. Mentionez ca nu este bifata optiunea auto-hide. Imi puteti spune cauza si va rog cat se poate de repede Multumesc!

1 răspuns:
| Marius_Grigore_1995 a răspuns:

Pai vezi daca ii poti schimba sistemul de operare.Iti salvezi toate datele si sigur trebuie sa mearga.Sau astepti 4 zile si vezi daca tot asa face.Si eu am patit la fel si dupa o saptamana si-a revenit.