| VOXaware a întrebat:

Am o problema in lol(League of Legents): in shop, la setari si la alte cele mi se vede doar scrisul(adica se vede marginea de exemplu la setari si scrisul dar nu se vede restul) si ma enerveaza pentru ca asa face si in shop.Am incercat sa joc (eu sunt inca noob in acest joc) si acolo in shop unde am itemele recomandate nu imi apar si daca dadeam acolo unde trebuia sa fie itemele am dat sa vad daca pot sa cumpar dar nici asa n-am reusit. Daca nu ati inteles ce vreau sa spun spuneti-mi si da ca ati inteles si stiti raspunsul va rog din tot sufletul sa imi spuneti. FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

Posteaza acest mesaj pe forumul de la joc si iti spun cei de acolo ce sa faci.

| VOXaware explică (pentru TudyCFR):

Pai da da nu pot sa postez pentru ca imi trebuie lvl 5 si nu am

1 răspuns: