| Carolinee a întrebat:

Am o problema cu browserul chrome. S-a jucat sora mea pe calculator si nu stiu ce a apasat de imi apar unele pagini marite si de abia se vede scrisul ( este neclar ) de asemenea si toata bara de sus unde introduci adresa aceea cu http este la fel! Nu stiu cum sa scap de chestia asta! Am incercat de la setari dar tot degeaba. Va rog spuneti-mi cum sa scap de chestia asta!
DAU FUNDA LA CEL MA BUN RASPUNS!

3 răspunsuri:
| Drack550 a răspuns:

Tine apasat CTRL si dai din rotita de la mouse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi al dezinstalare programe, in control panel, si dezactiveaza orice program care se numeste toolbar.

Apoi desparca combofix pe desktop http://download.bleepingcomputer.com/sUBs/ComboFix.exe inchide orice program si ruleaza-l, apasa YES de fiecare data cand te intreaba, stie singur ce vurusi sa stearga, nu este antivirus, dupa scanare si devirusare, se opreste singur.
Dupa ce termina de devirusat, iti apare un caiet alb pe desktop ori restareaza calcualtorul.