| NicaAlex1983 a întrebat:

Am o problema. Joc league of legends si dupa ultimul update cand intru in meci, in primele 4 minute imi merge perfect, dupa incepe un lag imens tot meciul. Tin sa mentionez ca m-am mutat de pe eune pe Turcia acum 2 saptamani si inainte de update mergea perfect.

2 răspunsuri:
| SDC341 a răspuns:

Boss,este o problema cu patch-ul, nu esti singurul care pateste asta, de asemenea incearca sa ii dai repair, cu toate ca nu cred ca va avea niciun efect, oricum bafta, funda?

| NicaAlex1983 explică (pentru SDC341):

I-am dat si repair si l-am si reinstalat dar degeaba sad si chiar nu pot sa joc e greu. Nu inteleg de ce nu rezolva astia de la riot ca e cam grava