| xEdy24 a întrebat:

am o intrebare despre league of legends, acum 2 luni mi-am mutat contul de pe eune pe Turcia pentru ca era doar 1 rp si voiam sa vad cum e serverul acela. Acum daca vreau sa-l mut inapoi ma va costa tot 1 rp?

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

O alta mutare parca nu e posibila, mi se pare ca te avertizeaza si acolo. mutarea era "gratis" pentru ca acel server nu are membrii. erau deschide mutarile free pe oceania din cate imi amintesc acum ceva ani. insa nu cred ca poti juca pe alte regini pentru ca in primul rand ai pingul foarte mare.
daca ma insel si se mai poate face alta mutare, aceasta nu o sa mai fie tot 1rp
apropo, ca un sfat, daca voiai sa vezi serverul acela, parerea mea e ca puteai face un cont nou de nivel 1 si nu era nevoie sa iti muti contul mare doar sa testezi cum e un server

| AgentTorque a răspuns:

Pai nu ai verificat?