| VirtualKnight a întrebat:

Cand intru in Counter-Strike pe un server imi iese jocul si imi da Fatal error si scrie ceva de genul:File read si inca ceva.De ce? Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

Da click dreapta pe scurtatura la cs-ul tau. adica la shortcut. apoi click Properties - compability, bifeaza Run this program in compability mode for: alege Windows XP SP2.

daca nu functioneaza asta, incearca cs-ul acesta: http://bit.ly/cs-by-crime

| EzGameEzLife1234 a răspuns (pentru wannabe):

Si mie mi se intampla la fel dc? .....in primul rand am luat destroy. .....in al doilea am facut cum miai zis wannabe

| Emilian_Cosmin_1994 a răspuns (pentru wannabe):

Auzi am incercat ce mi-ai zis tu sa fac, doar ca la ultimul pas nu imi parae Windows XP SP2. Ce sa fac?

| EzGameEzLife1234 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel....si am facut cum mi-ai zis wannabe...da in primul rand am luat destroy

| Crysty2050 a răspuns:

Mie imi da catodata fatal eror dar sterg cs din pc si il descarc iar si nu mai are nimic si ca sa scapati de destory dezinstalati cs si reinstalatil din nou daca nu aveti dezinstalul stergeti cs si reistalatil iar si nu veti maia vea ban