| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Am o problema la counter strike nu imi apare unele lucruri la options cand intru in joc iar daca intru pe un server orice as face arma e pe stanga si grafica e schimbata din ce cauza ca ieri nu avea nimic va rog ajutati-ma care are raspunsul cel mai bun are funda pe loc

6 răspunsuri:
| FOKA a răspuns:

Este posibil sa fi luat destroy daca instalezi iar cs iti vor aparea din nou

| wqreqwfsaddwqa explică (pentru FOKA):

Nu am luat destroy m-ai vreau raspunsuri la problema mea dau fundita

| FOKA a răspuns:

Da apropo am uitat sa te intreb folosesty coduri?

| wqreqwfsaddwqa explică (pentru FOKA):

Nu am folosit si nu o sa folosesc niciodata

| bTkESL a răspuns:

I-ati steam sau daca nu descarca de aici un cs http://www.pro-league.ro/forum/viewforum.php?f=15.Ala nu e bun. Funda :>

| wqreqwfsaddwqa explică:

M-ai vreau raspunsuri ca asa imi face la fiecare cs