| Tibiii94 a întrebat:

Am o problema la CS 1.6, nu am mai intrat de mult pe steam, iar acum s-a dat nu stiu ce update care mi-a stricat rezolutia :|

http://tinypic.com/view.php?pic=2lsfr80&s=5

Imi apar marginile acestea negre si nu stiu cum sa scap de ele... Stie cineva?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ShadowNinjas a răspuns:

Buna! Am avut si eu aceeasi problema! Da click dreapta pe desktop, apoi da proprietati, da acolo la settings si alege rezolutia 1024 by 768 pixels! Daca nici asa nu iti merge, tot acolo, da click pe advanced si da la monitor si alege de acolo! Bafta happy!

| Tibiii94 explică (pentru ShadowNinjas):

Merge asa, doar ca se vede tot ca dracu... laughing am windows 7, monitor de 22'... cs`u se vede bine, dar ii schimb rezolutia la loc cand ies din el big grin

| ShadowNinjas a răspuns (pentru Tibiii94):

big grin Funda? laughing

| Tibiii94 explică (pentru ShadowNinjas):

Nu big grin -strechaspect era comanda tongue

| LunGeneration a răspuns:

Si eu am avut aceasta problema. Te vei obisnui cu asta. Dar daca nu re-instaleaza-l sau daca nu merge cauta si tu cum se rezolva sau restarteaza-ti windows-ul.