| robbytz11 a întrebat:

Am o problema la cs, mai precis am intrat pe un server de cs online, si acum imi apar chestiile lor la mine in cs. Mai precis atunci cand intru in cs nu mai am simplu "new game, find server, options, quit" imi apare asa "cs.serverulala.ro:27015, new game...". Eu as dori sa sterg acel server de acolo, cum as putea face asta?

Răspuns Câştigător
| pufulete17 a răspuns:

Salut roby! nu trebuie sa reinstalezi cs ci doar sa intri unde ai instalat counter in program files/counter strike/cstrike/resource, si sa stergi fisierele cu gamemenu! bafta

2 răspunsuri:
| Catherine a răspuns:

Au ei un bug sa iti faca asta la cs ...reinstaleaza cs sau asteapta pana vor inchide svrtongue

| apocalypse000 a răspuns:

Schimba config.cfg descarca si tu un cfg si pune-i numele config.cfg si inlocuiestel din cstrike si DONE.