| Dddsasul a întrebat:

Am o problema la deschiderea unui port pentru un servar. Vreau u sv de Minecraft pe care sa joc cu pritenii si trebuie sa deschid portul 25565 dar cand itru pe pagina de pe care se deschide porul parola si id-ul nu sunt admin si admin va rog daca stiti cumva ce parole si id-uri sunt la UPC,

1 răspuns:
| TheDarkMita a răspuns:

Sincer am server de minecraft si nu am facut nici o data ce vorbesti tu acolo laughing adauga-ma skype eduard. florin7 sau mes florin_eduard15@yahoo.com si til fac eu happy