| Masonul a întrebat:

Am o problema la gta 4 liberty city cand vreau sa deschid jocul imi zice EFLC FATAL ERROR:Invalid resource detected - Please re-install the game si abia l-am instalat am intrat de 3 ori in elstraight face

2 răspunsuri:
| Masonul explică:

Pai andrei l-am pus pe pc si da a mers sa reinstalez jocubig grinDar am facut asta imd ce nu mi-a merswinking

| Andreiretroalien1234 a răspuns:

Reinstaleaza-l si vezi dupa. Daca nu a mers vezi la placa video, si daca nici de asta nu a mers inseamna ca trebuie sa te mai uiti de o placa mai buna... aprop nu ai specificat pe ce platforma bagi jocu'...