| RiciNow a întrebat:

Am o problema la metin 2 black astept updateurile apoi dau start, imi scriu contul, aleg caracterul, mi se incarca chestia aceea apoi astept putin sa mi se clarifice imaginea si ma scoate, apoi imi apare o intrebare plica cu semnul intrebari si imi zice sa dau yes ori no ce sa fac! Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Maltazar a răspuns:

Dai yes si zi-mi ce a aparut...sau reinstaleaza windows-ul si descarca iar metin2black caci poate ai un hack ne-detectabil de metin in pc...