| adi787 a întrebat:

Am o problema la pc-ul meu, am windows 7, ruleaza pe 64 biti, si memoria interna este de 49 GB si mai am un hard disck de 550 GB, si mi-au aparut niste actualizari obligatorii care trebuia sa le instalez la windows, erau in jur de 150 sa zic eu asa, si am aprobat si s-au instalat actualizarile iar dupa ce pc-ul sa redeschis(cand instalezi actualizari pc-ul se restarteaza) am vazut ca memoria mea interna in C: este plina, din 49 GB mai am 3 GB liberi si inainte aveam 24 GB liberi, si am lag la calculator de cand am memoria plina, am gasit cum sa dezinstalez actualizarile dar trebuie dezinstalate pe rand si imi i-a ore intregi sa instalez toate actualizarile si am dezinstalat si din programe dar tot e plina memoria.

1 răspuns:
| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Eu iti recomad sa refaci partitiile si sa inst din nou windowsul si fa-ti partitia C de 120 ca ai de unde.