| andrei213 a întrebat:

Am o problema mare eu am intrat pe mail si am dat din greseala sa sterg toate alea de care aveam eu nevoie si acum le am la trash cine stie cum le pun inapoi la imbox dau funda + vot la cel care raspunde primmu corect

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Bifeaza mail-urile din ''TRASH''pe care vrei sa le muti inapoi in ''inbox'' apoi da clik pe ''MOVE'' si aici alegi INBOX! Gata s-au mutat in inbox! Bafta!

3 răspunsuri:
| Bogdan9183 a răspuns:

Le bifezi pe toate ( sau apesi prima casuta ca sa ti le ia pe toate ) si apoi dai in bara aceea pe Move -> Inbox.

| andrei213 explică:

Ms tuturor da mi-am amintit cum se facea

| Chlo a răspuns:

Te ajut eu. Intri pe mail te duci la inbox selectezi mailuri pe care le vrei inapoi in inbox si deasupra lor cauta "move" si apoi i sa iti apara inbox sau spam, alegi inbox si gata. Sper ca am fost de folos. Funda?