| Mada_6077 a întrebat:

Buna T.P.U.As dori ca un admin sa se uite peste acest subiect!
Sunt utilizatorul "lolly".Am o problema in legatura cu contul meu, care suna cam asa:
Am facut contul cand aveam e-mailul ram_srz@yahoo.com.Apoi am dat pe un site sa-mi blochez id-ul (sterg) si mi-am facut alt e-mail : ramy_srz@yahoo.com
Am schimbat contul TPU pe ramy_srz@yahoo.com
Problema este ca pe acest e-mail nu primesc Mailuri.Nici in imbox nici in spam..si nu pot confirma e-mailul, deci nu mai pot posta sau raspunde la intrebari.Va rog daca puteti sa ma ajutati! Astept raspuns! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel mai bine completezi formularul de aici, http://www.tpu.ro/contact
Succes!
Pa, pa.

1 răspuns:
| TPU.ro a răspuns:

Asigura-te ca totul este in regula cu noua ta adresa de e-mail si ca tu ai facut schimbarile potrivite in setarile tale de pe TPU.ro. Solicita retrimiterea e-mail-ului de confirmare sau incearca sa iti schimbi adresa cu una de Gmail.

In situatia in care aceste lucruri nu functioneaza, scrie-ne pe contact@tpu.ro

Alexandra - TPU