| Mnumh a întrebat:

Am o problema mare, si nu imi dau seama de la ce e. Primesc blue screenuri, windowsul efectiv se blocheaza. Se strica ora si data, si daca nu le fac cum trebuie, nu pot aprinde pc-ul, din cauza unei erori ce persista la bootare, sau nu pot intra pe net. Mentionez ca am windows 7 pe o placa de baza Asrock M3N78D, cu 2 placute de 2 gb ddr3 1866. Ce e de facut? Sunt disperat. Am reinstalat windows-ul de vreo 5 ori, si degeaba. PS: windows-ul este "neatins".

1 răspuns:
| Darius10010 a răspuns:

Nu stiu ce problema ai, dar intra in Safe Mode si uitate pe net (de pe telefon) si rezolva problema.