| Ivanciuc_Alin_1998 a întrebat:

Mi se blocheaza pc din cauza ca lipseste ceva fisier din windows minidump am reinstalat windowsul si degeaba ce pot face am windows 7 ultimate 64 bits.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dai mai multe detalii? Chiar si dupa reinstalarea windows-ului se blocheaza? Cum se blocheaza, ingheata imaginile. trebuie sa opresti de la buton pentru ca nu poti misca mousus-ul? Da-ne mai multe detalii.

| ion933 a răspuns:

Daca instalezi windowsul nu are cum sa iti òipesasca fisiere si cred ca iti merge greu findca nai instalat draivarele

| Ivanciuc_Alin_1998 explică:

Nu merge greu pc merge foarte bine dar dupa un timp mi se blocheaza si nu mai pot face nimic decat sa il inchid de la buton straight face

| Ivanciuc_Alin_1998 explică:

Pai si dupa instalarea windowsului dupa ceva timp, ma joc, pe net ingheata imaginea si nu mai pot face nimic decat sa il opresc de la buton plus ca scoate ceva zgomot cand se blocheaza pentru 5 sec si dispare.